رییس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه جهادگران ژنرال‌های جنگ اقتصادی هستند، گفت: اردوهای جهادی یک تشکل صرف برای خدمت‌رسانی نیست، بلکه مدیران جهادی آینده در آنها شناسایی می‌شود.
فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: هیچ خدمتی در نظام جمهوری اسلامی ایران بالاتر از کمک به مردم نیست.
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه از برگزاری بیش از ۲۶۰۰ اردوی جهادی طی امسال در این استان خبر داد.
پیش از ظهر امروز با حضور فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد و فرماندار شهرستان پنج واحد مسکونی سیل‌زدگان که به همت بسیج سازندگی ساخته شده بود، به خانواده‌ها واگذار شد.
ابتدای سال جاری بود که بر اثر سیلاب و به دنبال آن رانش بی سابقه زمین، روستای برفیان در تویسرکان تخلیه می شود و اما این روزها کلنگ ساخت واحدهای مسکونی در روستا به زمین زده شده است تا با همکاری سپاه و بنیاد مسکن روستای جدید برفیان در پایین دست آن ساخته شود.
روستای هدف گردشگری کاج در شهرستان درگزین، یکصد کارگاه تولید قاب عکس دارد.
جنگل کاری ۵۰ هکتاری مراتع نهاوند با حضور رئیس بسیج مستضعفین افتتاح شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج سازندگی استان‌ها با استفاده از ظرفیت سایر اقشار در کنار شماست، گفت: کلیات این طرح را از بسیج سازندگی و بسیج کشاورزی استان جویا شوید تا اگر لازم بود در کنار شما قرار ‌گیرند و با همکاری مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان و استان به مردم کمک کنند.
سرهنگ حسن عجمی طی بازدیدی ازروند اجرای پروژه های محرومیت زدائی و اشتغال زایی جنوب استان در شهرستان های سمیرم ، دهاقان و شهرضا بازدیدی به عمل آورد.
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه پروژه‌های محرومیت‌زدایی امسال شتاب می‌گیرد گفت: در این راستا اجرای طرح‌های آبرسانی، اشتغال‌زایی و ساخت خانه‌ ویژه محرومان در اولویت برنامه‌های این نهاد است.
۱۵۵۹طرح بسیج سازندگی در استان اصفهان به بهره برداری رسید و ۷۲ طرح از این ۱۵۵۹ طرح همزمان با کل کشور افتتاح شد.
۲۰۰ هکتار از عرصه های بیابانی منطقه فساران در شرق اصفهان نهال کاری شد.
رئیس بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: این نهاد در راستای خدمات رسانی به مردم محروم ۷۰۶ پروژه عمرانی با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان اجراء کرده است.
بسیج سازندگی استان اصفهان امسال ، با پرداخت تسهیلات یک میلیارد تومانی و راه اندازی ۸۵ واحد تولیدی زمینه اشتغال ۶۰۰ نفررافراهم کرده است .
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با بیان اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی و غیرعمرانی شدت می‌گیرد گفت: در اجرای این پروژه‌ها در استان بوشهر ۱۳۷ میلیارد و ۵۵۱ میلیون تومان تخصیص یافته است.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اجرای ۱۶ هزار طرح عمرانی و غیرعمرانی محرومیت‌زدایی در استان بوشهر گفت: در اجرای این طرح‌هادر نقاط محروم، کم‌برخوردار و صعب‌العبور و خدمات رسانی به محرومان افزون بر ۹۶ میلیارد تومان هزینه شده است.
اردوی جهادی نیم روزه بسیجیان خواهر در روستای سولیجه بخش گل‌تپه شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.
امام علی (ع) در نهج‌البلاغه فرموده‌اند من از فقر به خدا پناه می‌برم. این جمله حضرت زندگی یک معلم قرآن را تغییر داد و مسیر آن را عوض کرد.
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان استان همدان از احداث ۵ پروژه عمرانی ویژه محرومین به‌همت گروه جهادی شهدای فرهنگیان همدان در اردوهای جهادی خبر داد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: اجرای طرح‌هایی با محوریت تحقق اقتصاد مقاومتی در دستور کار است.

صفحات

تازه ها