مسؤول قرارگاه خدمت رسانی و سازندگی سپاه استان قم مطرح کرد
شناسه خبر :۱۴۹۴

ادامه خدمت رسانی سپاه استان قم به مردم ۱۴ روستای زلزله زده

مسؤول قرارگاه خدمت رسانی و سازندگی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم گفت: مسؤولیت امدادرسانی و بازسازی ۱۴ روستای مرزی در منطقه ثلاث باباجانی بر عهده سپاه استان قم قرار دارد.یوسف حاجی لو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی قم با اشاره به حضور بسیجیان و پاسداران استان قم در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار کرد: ۱۲۰ نیروی یگان فاتحین را به همراه خودروهای سبک در ساعات نخست زلزله به این مناطق اعزام کردیم، همچنین پس از آن، اعزام خودروهای سنگین به مناطق زلزله زده توسط سپاه استان قم صورت گرفت.وی ادامه داد: مسؤولیت امدادرسانی و بازسازی ۱۴ روستای مرزی در منطقه ثلاث باباجانی بر عهده سپاه استان قم قرار دارد. سپاه زیرساخت‌های اولیه همچون دستشویی و حمام رادر این روستاها ایجاد کرده و راه‌های دسترسی به روستاها باز شده است.مسؤول قرارگاه خدمت رسانی و سازندگی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم افزود: برای مکان‌های استقرار مردم در روستاهای هدف، برق رسانی صورت گرفته، همچنین غذای گرم، جیره خشک و سوخت را بین مردم این روستاها توزیع کردیم.حاجی لو با اشاره به رسیدگی به نیازهای درمانی مردم مناطق زلزله زده توسط سپاه استان قم اظهار کرد: نیروهای متخصص سپاه در بخش درمانی خدمات لازم را به مردم این مناطق ارائه دادند و پشتیبانی درمانی سپاه از مردم مناطق زلزله زده ادامه دارد.وی در پایان خاطرنشان کرد: تامین زیرساخت‌های موردنیاز برای کانکس‌ها را در ۱۴ روستای منطقه ثلاث باباجانی در دستور کار داریم و برای هر واحد کانکس، سرویس بهداشتی و حمام ایجاد می‌کنیم.
نسخه مناسب چاپ

یوسف حاجی لو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی قم با اشاره به حضور بسیجیان و پاسداران استان قم در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار کرد: ۱۲۰ نیروی یگان فاتحین را به همراه خودروهای سبک در ساعات نخست زلزله به این مناطق اعزام کردیم، همچنین پس از آن، اعزام خودروهای سنگین به مناطق زلزله زده توسط سپاه استان قم صورت گرفت.

وی ادامه داد: مسؤولیت امدادرسانی و بازسازی ۱۴ روستای مرزی در منطقه ثلاث باباجانی بر عهده سپاه استان قم قرار دارد. سپاه زیرساخت‌های اولیه همچون دستشویی و حمام رادر این روستاها ایجاد کرده و راه‌های دسترسی به روستاها باز شده است.

مسؤول قرارگاه خدمت رسانی و سازندگی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم افزود: برای مکان‌های استقرار مردم در روستاهای هدف، برق رسانی صورت گرفته، همچنین غذای گرم، جیره خشک و سوخت را بین مردم این روستاها توزیع کردیم.

حاجی لو با اشاره به رسیدگی به نیازهای درمانی مردم مناطق زلزله زده توسط سپاه استان قم اظهار کرد: نیروهای متخصص سپاه در بخش درمانی خدمات لازم را به مردم این مناطق ارائه دادند و پشتیبانی درمانی سپاه از مردم مناطق زلزله زده ادامه دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تامین زیرساخت‌های موردنیاز برای کانکس‌ها را در ۱۴ روستای منطقه ثلاث باباجانی در دستور کار داریم و برای هر واحد کانکس، سرویس بهداشتی و حمام ایجاد می‌کنیم.

  انتشار یافته: ۱
  در انتظار بررسی: ۰

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  یحیی

  سلام سی و پنج سالمه چطور میتونم ثبت نام کنم برای اردوهای جهادی ساکن قم هستم پانزده سال پیش بسیج بودم دیگه نبودم ممنون میشم راهنمایی کنین

  تازه ها