مدیر حرکت های جهادی بسیج سازندگی قم خبر داد:
شناسه خبر :۶۳۶۵

خدمت رسانی ۴۰ گروه جهادی در قم به مناسبت دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب

مدیر حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: به مناسبت دهه فجر و به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۴۰ گروه جهادی محله محور در استان قم به خدمت رسانی در این ایام می پردازند.
نسخه مناسب چاپ

سرگرد پاسدار سید علی سیدمیرزایی در گفتگو با خبرنگاران در غرفه بسیج سازندگی در نمایشگاه شکوه چهل ساله استان قم در همین خصوص اظهار داشت: این گروه های جهادی که شامل بیش از ۴۰۰ جهادگر بسیجی می شوند، در عرصه های مختلف آموزشی، فرهنگی، مشاوره و امور خانواده، اقتصاد مقاومتی، مقابله با آسیب های فضای مجازی و نیز بهداشتی و درمانی در مناطق محروم و حاشیه شهر به خصوص محله های تحت پوشش طرح کرامت در ایام الله دهه فجر به فعالیت می پردازند.

وی افزود: به طور خاص نیز ۵ گروه جهادی عرصه بهداشت و درمان نیز به ویزیت رایگان بیماران و مراجعه کنندگان در این مناطق خواهند پرداخت.

سیدمیرزایی همچنین با بیان این که در حال حاضر بر اساس اهداف و برنامه های مقرر در طرح اعتلاء، ۱۵۴ گروه جهادی در سطح استان قم شناسایی، ثبت و سازماندهی شده اند، گفت: به حول و قوه الهی فراخوان برنامه ریزی برای فعالیت ۱۱۰ گروه جهادی در ایام نوروز در استان قم در حال انجام است تا به این وسیله بتوانیم به زدودن بخشی از محرومیت ها در این استان کمک کنیم.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها