معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم:
شناسه خبر :۸۹۴۹

روحیه بسیجی گروه های جهادی، عامل پیش برنده بسیاری از برنامه هاست

معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) استان قم گفت: بی شک یکی از عوامل مهم پیش برنده فعالیت ها و برنامه های گروه های جهادی، همین روحیه بسیجی و خدمت به مردم است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی قم ، سرهنگ پاسدار مهدی کبیری پور، دوشنبه شب طی سخنانی در چهارمین مجمع جهادگران استان قم که در اردوگاه ولایت برگزار شد، با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: یکی از انتظارات و خواسته های مهم و کلیدی رهبر معظم انقلاب از شجره طیبه بسیج، توسعه و تقویت گروه های جهادی در سراسر کشور است، چه آن که این گروه ها در سال های اخیر به خصوص منشأ خدمات و برکات فراوانی بوده اند و باید این فعالیت ها با قدرت ادامه پیدا کند.

وی افزود: سپاه استان قم در حد توان و بضاعت خود از گروه های جهادی در راستای انجام هر چه بهتر و مطلوب تر مأموریت هایشان حمایت می کند و در این بخش بسیج سازندگی انصافاً با وجود همه سختی ها و مشکلات و کمبود اعتبارات، وسط میدان خدمت حاضر است.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان قم همچنین گفت: یکی از مؤلفه های مهم بیانیه گام دوم انقلاب ناظر به تقویت و ترویج همین روحیه بسیجی و جهادی در فعالیت های کشور چه در میان مدیران و چه عامه مردم است که به لطف الهی بسیج سازندگی و گروه های جهادی در این زمینه پیشتاز و پیشگام هستند.

 

 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها