شناسه خبر :۹۲۳۵

فعالیت فرهنگی و آموزشی گروه جهادی محبان المهدی(عج) در الیگودرز لرستان

گروه جهادی محبان المهدی(عج) قم در قالب یک اردوی هفت روزه به انجام فعالیت های فرهنگی و آموزشی در مناطق روستایی و عشایری الیگودرز لرستان پرداختند.
نسخه مناسب چاپ

زهرا عزیزی، سرگروه جهادی محبان المهدی(عج) در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان قم در همین خصوص اظهار داشت: این اردوی فرهنگی و آموزشی، اوایل مردادماه امسال برگزار شد و در آن حدود ده تن از خواهران بسیجی از قم حضور داشتند.

وی افزود: فعالیت های ما در طول این یک هفته هم ناظر به بخش های روستایی این منطقه بود و هم عشایری به طوری که خواهران جهادی در چند تیم به روستاها و عشایر منطقه سر می زدند و به خصوص برای کودکان و نوجوانان آن ها به اجرای برنامه می پرداختند.

عزیزی بیان داشت: اجرای برنامه های آموزشی در قالب نمایش نامه، شعر ، داستان و بازی، همچنین بیان احکام و قرآن و تبیین اهمیت مسایلی چون احترام به والدین، نماز و مهدویت و نیز تاکید بر مقوله دشمن شناسی بر اساس سن و اقتضائات مخاطبان از جمله این فعالیت ها بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: متاسفانه محرومیت فرهنگی در کنار محرومیت اقتصادی در این مناطق بسیار است و لذا نیاز می باشد که گروه های جهادی و به خصوص طلاب و مبلغان حوزوی، فعالیت فرهنگی و آموزشی بیشتری در این باره داشته باشند.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها