بانوی جهادگر و کارآفرین قمی:
شناسه خبر :۹۵۱۱

مسئولان با افزایش تسهیلات بانکی به حمایت از مشاغل خانگی بپردازند

بانوی جهادگر و کارآفرین قمی از مسئولان خواست که با افزایش تسهیلات بانکی به حمایت از مشاغل خانگی بپردازند.
نسخه مناسب چاپ

زهرا نوروزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی قم با اشاره به این که با حداقل تسهیلات و به کمک سازمان بسیج سازندگی استان قم توانسته ایم کارگاه خیاطی راه اندازی کنیم، اظهار داشت: در کنار فعالیت های مرتبط با خیاطی و لباس دوزی زنانه، در این مکان همچنین به متقاضیان فعالیت آموزش لازم ارایه می شود.

وی افزود: در این کارگاه حدود ۱۵ نفر در دو شیفت کاری مشغول هستند و اکثر این ها نیز جزو خانواده هایی  هستند که با حداقل معیشت روزگار می گذرانند و فعالیت در این جا باعث شده که بخشی از هزینه های زندگی خود را به نوعی تامین کنند.

وی اضافه کرد: حتی یکی از بانوانی که در این کارگاه فعالیت می کند دارای فرزند معلولی است که برای تامین هزینه مرتبط با توانبخشی فرزندش مجبور است دو شیفت در کارگاه کار کند و ما امیدواریم که با توسعه این گونه فعالیت های مشاغل خانگی بتوانیم در این اوضاع نابسامان اقتصادی، شرایط بهتری برای این قبیل افراد در گذران امور زندگی شان فراهم کنیم.

 نوروزی همچنین بیان داشت: ما فقط از مسئولان می خواهیم که تسهیلات احداث و توسعه این گونه فعالیت ها را افزایش دهند چرا که با این کارها می توان برای بخشی از جامعه شغل ایجاد کرد.

 

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها